Центри обслуговування платників податків Закарпаття надали понад 20 тисяч послуг

Економіка  11 березня 2016 року, 13:06 1740

Протягом двох місяців 2016 року 10 Центрів обслуговування платників, які працюють у Закарпатській області, надали 20,3 адміністративних послуг. Загалом у роботі Центрів задіяно 68 працівників.

Відтак найбільш популярною послугою в області, що надається органами ДФС, залишається видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Протягом січня-лютого в ЦОП видано 13,5 тис. таких реєстраційних номерів, – йдеться у повідомленні відділу комунікації ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Фахівці ГУ ДФС у Закарпатській області зазначають, що 85% адміністративних послуг платники краю отримують саме через ЦОП, що значно покращує якість та швидкість надання таких послуг. Підтвердження цьому – жодних скарг на наявність черг та дії працівників.

Варто зазначити, що платники також можуть знайти відповіді на питання, які їх цікавлять, використовуючи Базу знань – автоматизовану базу уніфікованих відповідей на запитання суб’єктів господарювання та громадян, яка постійно оновлюється і підтримується в актуальному стані.

Для зручності Базу знань розміщено на офіційному веб-порталі ДФС у розділі «Запитання-відповіді» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР). Скористатися нею відвідувачі порталу можуть самостійно у будь-який зручний час.

Нагадаємо, що за допомогою ЗІР можна оперативно та у зручній формі отримати актуальну інформацію щодо змін у податковому та митному законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на ДФС, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), користуватися можливістю покрокового пошуку інформації, розміщеної в інтерактивних мапах за напрямами «Митна справа» та «Єдиний соціальний внесок», здійснювати перегляд 10 найактуальніших запитань, з якими платники найчастіше зверталися до Контакт-центру за попередній день, та відповіді на них.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0