На початку березня на Закарпатті зафіксовано 84 випадки крадіжки електроенергії

Економіка  14 березня 2016 року, 23:09 795

ПАТ "Закарпаттяобленерго" інформує, що за період з 1 по 11 березня 2016 року працівниками компанії виявлено 84 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 64 Акти порушень Правил серед населення та 20 Актів – у юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо). Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення впродовж минулого тижня було виявлено в Хустському та Мукачівському районах (10 та 8 порушень відповідно). Найчастіше незаконно споживали електроенергію за допомогою втручання в роботу приладу обліку, зриваючи пломби та індикатори впливу змінного магнітного та електричного полів, а також пошкоджуючи лічильник, – йдеться у повідомленні прес-служби ПАТ "Закарпаттяобленерго".

У юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо) факти крадіжок були виявлені у 10-ти районах, з яких найбільше у м. Мукачеві, м. Ужгороді та м. Хусті (по 3 випадки в кожному). Найчастіше порушення – втручання в роботу приладу обліку шляхом пошкодження  останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло та інше).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів:

– у побуті – на суму 162,1 тис. грн;

– у юридичному секторі – на суму 20,3 тис. грн.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0