За використання землі закарпатці сплатили понад 46,8 млн грн

Економіка  5 квітня 2016 року, 16:36 869

За три місяці 2016 року надходження плати за землю від платників Закарпатської області склали понад 46,8 млн грн. З вказаної суми, що надійшла до місцевих бюджетів краю, більше 40,4 млн грн – внесок юридичних осіб. Решту, більш ніж 6,4 млн грн, сплатили фізичні особи.

За інформацією фахівців органів ДФС, у 2016-му продовжується позитивна динаміка зростання доходів місцевих громад регіону з плати за землю: у порівнянні з надходженнями податку у січні-березні 2015 року, цьогоріч сума збільшилась на 16,5 млн грн, – повідомляє відділ комунікації ГУ ДФС України в Закаратській області.

Варто зазначити, що наразі плата за землю посідає четверте місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області, поступаючись податку на доходи фізичних осіб, акцизному податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів та єдиному податку. За січень-березень 2016 року на неї припадає понад 8,5% у загальній сумі надходжень до місцевих скарбниць.

В головному фіскальному органі Закарпаття переконані, що ріст надходжень, насамперед, є свідченням сумлінності платників податків – власників землі та землекористувачів регіону, а також злагодженості зусиль владних структур, органів місцевого самоврядування та фіскальної служби в регіонах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0