Місцеві бюджети Закарпаття поповнились на 65,6 млн грн від сплати єдиного податку

Економіка  6 квітня 2016 року, 14:44 999

У Головному управлінні ДФС області інформують, що з початку 2016 року найбільші надходження єдиного податку забезпечили фізичні особи – «спрощенці», які сплатили майже 50 млн грн. Платники єдинники – юридичні особи забезпечили більше 16,3 млн грн.

Загалом, за три місяці 2016 року від платників єдиного податку Закарпатського регіону в місцеві бюджети надійшло на 15,4 млн грн більше ніж у відповідному періоді минулого року, – зазначає відділ комунікації ГУ ДФС України в Закарпатській області.

У відомстві нагадують, що згідно п. 295.1 Податкового кодексу України, платники єдиного податку першої і другої групи сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Разом з цим спрощенці зазначених груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку на один календарний місяць у році на час відпустки, а також за період хвороби, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Окремого терміну подання заяви щодо періоду щорічної відпустки і терміну втрати працездатності нормами Податкового кодексу не передбачено. Але для того, щоб уникнути порушення терміну сплати авансових платежів, рекомендуємо подавати до податкового органу заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності – одразу після закінчення лікарняного.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0