Продовження конфлікту у ЦРЛ: мешканці Мукачівського району вимушені й надалі купувати ліки за власний кошт

Економіка  28 лютого 2017 року, 09:05 3720

Для потреб мешканців Мукачівщини на лікування у ЦРЛ депутати районної ради додатково виділили ще 4 мільйони гривень. Відповідно до рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року № 119 «Про районний бюджет на 2017 рік», трансферт на Мукачівську ЦРЛ склав 4 мільйони гривень, з яких: 1 мільйон – це кошти із залишку державної медичної субвенції, 3 мільйони – кошти районного бюджету.

Зазначимо, що на початку 2017 року районна рада вже виділила 26 мільйонів гривень за рахунок коштів медичної субвенції , спрямувавши їх на лікування мешканців району в ЦРЛ. Проте послуги з лікування не надавалися, за виключенням першого дня ургентної допомоги. Питання набуло суспільного резонансу та було обговорене на спільній з представниками ЦРЛ та відділу охорони здоров’я Мукачівської міськради нараді, – зазначає прес-служба Мукачівської РДА.

Суттєво ситуація не змінилася: мешканці району вимушені й надалі купувати медичні препарати за власний кошт.

«До ситуації, яка склалася навколо надання медичних послуг мешканцям району в ЦРЛ більше питань, аніж відповідей, – коментує очільник району Сергій Гайдай, – станом на сьогодні так і не має чітко аргументованої вартості одного ліжко-дня, за якими і формується цифра використаних коштів».

Крім того, за словами очільника району Сергія Гайдая, за січень, протягом якого мешканців району не лікували, адміністрація ЦРЛ виставила рахунок на суму 2 мільйони 200 тисяч гривень.

«Це не лікування, а банальне освоєння бюджетних коштів», – наголошує Сергій Гайдай.

До слова, Угода, підписантами якої є Мукачівська районна рада та Мукачівська ЦРЛ, про надання медичних послуг мешканцям району, підписана, в цілому виділено 30 мільйонів гривень, то ж ненадання медичних послуг мешканцям району – питання юридичної площини та відповідальності, відповідно до Конституції України та чинного законодавства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0