На позачергові вибори у Закарпатті планують витратити майже мільйон гривень

Економіка  20 березня 2017 року, 12:44 1022

У понеділок, 20 березня,  в облраді засідала профільна комісія з питань бюджету, яку очолює Василь Кошеля. В її засіданні також взяли участь заступники Михайла Рівіса – Йосип Борто та Петро Грицик.

Найперше, депутати  розглянули  блок фінансових питань, що стосуються  необхідності внесення змін до обласного бюджету, використання  коштів  резервного фонду обласного бюджету та ін., з якими  їх ознайомив  директор департаменту  фінансів ОДА  Петро Лазар.

Констатуючи, що відповідно до  постанови Центральної виборчої комісії від 3 березня 2017 року №35 «Про затвердження Розподілів субвенції з держбюджету  місцевим бюджетам на підготовку і проведення перших виборів депутатів  сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад  і відповідних сільських, селищних, міських голів 30 квітня 2017 року  та виготовлення органам ведення Державного реєстру  виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки і проведення цих виборів»; наступну Постанову Центральної виборчої комісії «Про затвердження Розподілів субвенції з держбюджету  місцевим бюджетам на підготовку і проведення позачергових місцевих виборів 30 квітня 2017 р», необхідно затвердити  зміни до обсягу доходів обласного бюджету на 2017 рік.

Сума субвенції з державного бюджету  на ці цілі  складає 992900 грн.

Мова про позачергові вибори Великоберезького сільського  голови  Берегівского району, Великокопанського сільського голови Виноградівського району, Осійського сільського голови Іршавського району, Березівського сільського голови Хустського району, а також перші вибори: депутатів  Іршавської міської ради Іршавської міської об’єднаної територіальної громади  та Іршавського міського голови, депутатів Перечинської міської ради Перечинської міської об’єднаної територіальної громади та Перечинського міського голови.  

Члени постійної комісій, обговоривши порушене питання,  вирішили  рекомендувати  цей проект  рішення  до розгляду  на пленарному засіданні  сесії  облради. Водночас, заступники голови облради Йосип Борто та Петро Грицик, підтримавши цю пропозицію, у зв’язку з невідкладністю  даного питання, запропонували  винести дане питання  на  погодження  членам  президії  обласної ради  ще сьогодні.

Цікавились депутати  і станом справ щодо митних платежів на ремонт доріг у рамках експерименту.

Як повідомили запрошені на засідання комісії представники  Закарпатські митниці, вони працюють за фактичними показниками минулого року та очікують від уряду доведення планових показників на 2017 рік,  а звідси - й на механізм  використання коштів  з перевиконання на ремонт доріг краю.

Як наголосив Олександр Ледида, питання навіть не в планах, а в  необхідності  налагодження на належному рівні взаємодії влади, митниці та суб’єктів бізнесу. У ході обговорення питання, депутати констатували, що  за три місяці 2017 року всі митні надходження пішли у держбюджет і жодних відрахувань на утримання доріг краю в рамках експерименту не має.

Далі обласні обранці  уважно розглянули  цілу низку  цільових галузевих   програм та змін  до  вже діючих у сфері освіти,   охорони  здоров’я, екології,    спорту, туризму  і рекреації,  з якими їх  знайомили  керівники  відповідних  профільних  управлінь ОДА.

Також  проаналізували  окремі проекти  рішень з майнових і земельних питань.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0