Стало відомо, чи підвищать найближчим часом ціну на газ

Економіка  23 лютого 2018 року, 13:25 2237

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявляє, що підвищення ціни на газ для населення в поточному опалювальному сезоні не буде.

"Тема підвищення ціни на газ для населення, безумовно, дуже дражлива і постійно обговорюється з інформаційному просторі, адже це те, що хвилює людей, – заявив віце-прем’єр. – ... Усі ми, і президент, і уряд, і я особисто, неодноразово говорили про те, що Україна в опалювальному сезоні 2017-2018 років не підвищуватиме ціни на газ, – немає економічних передумов для підвищення ціни", – сказав Павло Розенко.

Разом із тим, він зазначив, що "є велике питання до формули ціни на газ". "Коли міністерства, які ініціювали цей процес, глибше розглянули справу, постало питання про те, що формула є некоректною, вона не відповідає реальному утворення ціни на газ", – сказав віце-прем’єр-міністр.

Читайте також:  На квитанціях за газ з’явилася нова графа

За його словами, зараз не йдеться про те, "на скільки відсотків підвищити або знизити ціну на газ. Це буде формувати ринок".

"Зараз питання в тому, що раніше затверджена формула має бути змінена – вона несправедлива, необ’єктивна... Тому зараз переговори з МВФ відбуваються лише з тієї точки зору, яку правильну формулу нам прописати, щоб ні в кого не було запитань – ні у МВФ, ні в уряду України, і, найголовніше, щоб ця формула була зрозуміла громадянам України", – підкреслив посадовець.

Павло Розенко додав, що формула буде представлена до осені поточного року, можливо, раніше.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0