Економіка   • 24 березня 2018 року, 16:172515

У Мукачеві зросте тариф на водопостачання

У Мукачеві зросте тариф на водопостачання

У Мукачеві планують встановити тариф на водопостачання та водовідведення з врахуванням рентабельності підприємства 5%.

Проект рішення "Про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення" пропонується до розгляду на засіданні виконавчого комітету у квітні. Наразі тариф на воду в місті вдвічі нижчий, ніж в середньому по області.

"Навіть із врахуванням підвищення тарифу, мукачівці платитимуть за послуги з водопостачання та водовідведення менше, ніж в інших містах Закарпаття", – запевняють у Мукачівській міськраді.

"Новий тариф економічно обгрунтований і передбачає рентабельність підприємства на рівні 5%", – констатує керівник ММКП "Мукачівводоканал" Ігор Федорняк. Він зазначає, що діючий тариф становить 10 грн 58 коп. Він розрахований із мінімальної зарплати 1460 грн, палива – 18 грн, електрики – 1 грн 50 коп.

Читайте також:  Мешканці 13 вулиць Мукачева отримали цілодобове водопостачання

"Тож ми розробили коригування цін згідно з чинниками, які діють тепер, а саме: мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, паливо – 26–27 грн, електроенергія – 2 грн 63 коп. Відтак собівартість видобутку та подачі води населенню вийшла близько 19 грн", – каже керівник підприємства.

Водночас зазначає Ігор Федорняк новий тариф дозволить пришвидшить реалізацію проекту з цілодобового водопостачання. Наразі в місті загальна кількість вулиць із централізованим водопостачанням – 280, з них 189 вулиць з цілодобовим водопостачанням, що становить 68%

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів