Економіка   • 11 квітня 2018 року, 14:078424

У Мукачеві встановили новий тариф на водопостачання та водовідведення

Рішення "Про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення" розглянули на засіданні виконавчого комітету.

Як запевняють в Управлінні міського господарства, наразі тариф на воду в місті вдвічі нижчий, ніж в середньому по області. "Новий тариф економічно обгрунтований і передбачає рентабельність підприємства на рівні 5%", – констатує керівник ММКП "Мукачівводоканал" Ігор Федорняк.

Він зазначає, що діючий тариф становить 10 грн 58 коп. Він розрахований із мінімальної зарплати 1460 грн, палива – 18 грн, електрики – 1 грн 50 коп. "Тож ми розробили коригування цін згідно з чинниками, які діють тепер, а саме: мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, паливо – 26–27 грн, електроенергія – 2 грн 63 коп. Відтак собівартість видобутку та подачі води населенню вийшла близько 19 грн", – каже керівник підприємства.

Читайте також:  У Мукачеві планують підвищити одразу кілька тарифів

Водночас, як зазначає Ігор Федорняк, новий тариф дозволить пришвидшить реалізацію проекту з цілодобового водопостачання. Наразі в місті загальна кількість вулиць із централізованим водопостачанням – 280, із них 189 вулиць з цілодобовим водопостачанням, що становить 68%.

З 1 травня вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 18,75 гривень за метр кубічний. Вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води з використання внутрішньобудинкових систем – 19,66 гривень за метр кубічний.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів