Економіка   • 18 квітня 2018 року, 13:01854

У бюджеті немає грошей: "мінімалку" до 4200 грн в Україні поки не підвищуватимуть

У бюджеті немає грошей: "мінімалку" до 4200 грн в Україні поки не підвищуватимуть

Можливості державного бюджету поки не дозволяють підвищити мінімальну зарплату до 4 200 грн, адже тоді потрібно було б збільшити видатки держбюджету на поточний рік щонайменше на 13 млрд грн. Про це із посиланням на оперативні дані розповів заступник міністра фінансів України Сергій Марченко.

Як зазначається, за словами Марченка на сьогоднішній день оперативні дані Держказначейства за підсумками І кварталу 2018 року свідчать про те, що немає можливості підвищити мінімальну зарплату. 

Згідно з повідомленням, можливості підвищити мінімальну зарплату нема через те, що у l кварталі цього року держбюджет недоотримав близько 6 млрд грн.

Читайте також:  Гройсман вважає, що мінімальна зарплата в 10 тис грн може змусити українців не виїжджати за кордон

«Якби ми з квітня підвищили мінімальну зарплату до 4 200 грн на місяць, нам потрібно було б розширити видатки бюджету на цей рік щонайменше на 13 млрд грн. І це мінімальна сума, яка потрібна лише на підвищення «мінімалки» – без врахування підвищення посадового окладу працівника І тарифного розряду єдиної тарифної системи», – наголосив Марченко.

Крім того, за його словами, якщо ж врахувати підвищення тарифного розряду у співвідношенні до «мінімалки», – «матимемо додаткову потребу у видатках на 2018 рік біля 30 млрд грн».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів