Рейтинг областей за результатами ЗНО: Закарпаття – найгірше в Україні

Економіка  28 серпня 2018 року, 12:10 1893

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг областей України за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

Області України у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих випускниками шкіл кожної області у 2018 році.

Читайте також:  Мукачево на 159 місті у загальному рейтингу міст України за результатами ЗНО-2018, Свалява – на 8 місці

Відповідно до даних – Закарпатська область опинилась останньою у рейтингу. Середній бал на ЗНО – 85,7. Для порівняння, лідер рейтингу – Львівська область, – має показник 124.2 балів.

Середнє значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування розраховане як середнє арефметичне результатів всіх тестів з урахуванням нескладених тестів (не подолав поріг «склав/не склав»). Таким тестам при розрахунку середнього арифметичного надано значення «0», тому значення середнього балу може складати менше 100 балів. Якщо випускник школи не з’явився для складання тесту, такий тест не враховувався під час розрахунку.

Випускники шкіл минулих років, які складали тести у 2018 році, у рейтингу не враховані.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0