Економіка   • 19 вересня 2018 року, 09:275773

Подорожчання газу буде: тарифи зростатимуть

Подорожчання газу буде: тарифи зростатимуть

Уряд України на переговорах із МВФ досяг принципової домовленості про поступове підвищення ціни газу до рівня імпортного паритету до 2020 року. Про це повідомив глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Є попередній компроміс, якого уряд досяг з МВФ. Темпи зараз обговорюються", – сказав Андрій Коболєв. За словами голови "Нафтогазу", питання ціни на газ є ключовим компонентом переговорів з місією МВФ, які ведуться наразі в Києві.

Місія МВФ приїхала з візитом до Києва 6 вересня. За підсумками візиту, який повинен завершитися 19 вересня, буде прийнято рішення про виділення траншу. Ключовою умовою для отримання траншу від МВФ є підвищення цін на газ для населення до ринкових. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив про готовність до такого кроку.

Читайте також:  Газ для населення точно подорожчає: заява чиновника

Україна в рамках співробітництва з МВФ взяла на себе зобов’язання відмовитися від спеціальних зобов’язань із продажу природного газу за зниженою ціною населенню та перейти до ринкових цін, проте влітку та восени 2017 року відмовилася від їх виконання.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", скасовано субсидії на газ великій кількості споживачів. Відома причина.

Підписуйтесь на "PMG.ua" у Viber. Дізнавайтесь першими найважливіші новини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів