Економіка   • 10 жовтня 2018 року, 14:412280

"BlaBlaCar" стає платним для українців

"BlaBlaCar" стає платним для українців

"BlaBlaCar" починає впроваджувати в Україні платний доступ до бронювання місць у водіїв. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

"BlaBlaCar" розпочинає процес монетизації. У листопаді 2018 року сервіс запропонує пасажирам обрати один з варіантів платного доступу: на день або на місяць. Поїздки на короткі дистанції (до 120 км) залишаться безкоштовними. Водії продовжать користуватися сервісом безкоштовно, як раніше", – йдеться у повідомленні.

Пасажирам буде доступний невеликий безкоштовний період, після чого сервіс запропонує їм обрати один із двох варіантів доступу: на 1 день за 49 грн. або на 1 місяць за 59 грн. При цьому, бронювання місць у поїздках на короткі дистанції до 120 км залишиться безкоштовним.

Оплатити доступ до бронювання можна буде на сайті або в мобільному додатку "BlaBlaCar". Компенсувати транспортні витрати водієві можна буде готівкою, як раніше.

Читайте також:  У Мукачеві суттєво зросла вартість проїзду у таксі

Для власників автомобілів "BlaBlaCar" залишається безкоштовним. Як і раніше, вони зможуть публікувати свої пропозиції про поїздки із зазначенням вартості місця, кількості вільних місць і додаткових параметрів (часу і місця відправлення, розміру багажу та інших).

Підсумкова вартість поїздки для пасажира буде порівняною з цінами за квиток на автобус або поїзд. Сервіс продовжить контролювати розмір компенсації, яку може попросити у попутників водій, дозволяючи йому лише частково покривати свої транспортні витрати, але не отримувати прибуток.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" підняла ціни на квитки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів