Незабаром дітей забезпечать світловідбивними елементами

Економіка  20 грудня 2018 року, 13:28 1022

Задля безпеки на дорозі Мінінфраструктури планує видати школярам світловідбивні елементи. У 2019 році заплановано виділити 200 мільйонів гривень на заходи, присвячені безпечній поведінці учасників дорожнього руху.

Чиновники зазначили, що планують забезпечити учнів загальної середньої школи світловідбивними елементами, які можна буде почепити на одяг чи портфелі. Також Мінінфраструктури планує виділити 18 мільйонів гривень на інформаційну кампанію щодо необхідності використання світловідбивних елементів пішоходами та велосипедистами у темну пору дня. Точну суму грошей на програму озвучать після погодження проекту з органами влади.

Читайте також:  Жінка-водій наїхала на пішохода

Наразі Мінфін та Міносвіти не подали свої пропозиції до розробки законопроекту по забезпеченню учнів шкіл світловідбивними елементами, а органи місцевої влади не надали даних про кількість школярів, яким мають бути надані відповідні елементи.

У Міністерстві вони вже почали розробляти проект постанови, який передбачає забезпечення учнів п’яти областей світловідбивними елементами.

Нагадаємо, декілька порад як вберегтися пішоходам в нічний час.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0