Економіка   • 25 грудня 2018 року, 12:14485

На 100% за два роки: як зростають зарплати в лісівників Тячівщини

Грошові тренди: як зростають зарплати в Тячівському лісгоспі

Директор ДП «Тячівське ЛГ» Наталія Катреняк під час спілкування з журналістами, які перебували з робочим візитом на Тячівщині, розповіла про економічні досягнення державного лісового господарства. Серед одних із головних питань Наталія Іванівна повідомила про зростання реальних заробітних плат за два роки – на 100%.

"Наразі зарплата – основний і головний мотиватор більшості співробітників. До цього можна добавити ще і створення хороших робочих місць, комфорту на роботі, однак серед головних все ж таки залишається гідна оплата праці. Отже, варто зазначити, що «грошова» динаміка на підприємстві позитивна. З початку діяльності держлісгоспу в 2016 році середня заробітна плата становила близько 4700 грн. На сьогоднішній день ця цифра збільшилась до дев’яти тисяч гривень", – зазначає директор Тячівського держлісгоспу Наталія Катреняк.

Читайте також:  Найбільша зарплата на Берегівщині: названо конкретні суми, які отримують лісівники Закарпаття

"Ці цифри реальні, адже якщо подивитися на попередні кризові роки, то стає очевидно, що це лише відновлювальне зростання після падіння. У 2012-2015 році, реальна середньомісячна зарплата в колишньому агролісі становила лише 1700-2500 грн. У майбутньому плануємо нарощувати зростання зарплат лісівників", – додала чиновниця.

У свою чергу головний бухгалтер ДП «Тячівське ЛГ» Василина Плиска розповідає, що за роки діяльності новостворене підприємство не несе фінансового боргу перед працівниками.

Варто відзначити, що з початку заснування держпідприємства, попередником якого була філія «Тячів ЛАГ», чисельність штату працівників налічує 60 чоловік. На підприємстві після створення ДП»Тячівське ЛГ» у 2016 році збережено робочі місця всіх працівників.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів