Економіка   • 14 лютого 2019 року, 10:09368 ФОТОФАКТ

В Ужгороді говорили про розробку інфраструктурних та інвестиційних проектів

В Ужгороді відбувся практикум з питань розробки інфраструктурних та інвестиційних проектів

У середу, 13 лютого, у Закарпатському РВ АМУ відбувся практикум із застосування законодавства на тему "Розробка та реалізація інфраструктурних та інвестиційних проектів за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам, грантових коштів, позик, та коштів ДФРР".

Про основні вимоги законодавчих та нормативно-правових актів до підготовки інвестиційних проектів, особливості їхнього застосування присутніми представникам міських, селищних і сільських рад та ОТГ розповів експерт Євген Лукша.

Читайте також:  Чому в Ужгороді припинили будувати великі інвестиційні об’єкти?

Начальник управління стратегічного планування та мониторингу соціально-економічного розвитку департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Любомир Бігарій ознайомив учасників практикуму з особливостями підготовки та подання інвестиційних проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного регіонального розвитку, а також про підготовку ппроектів, що можуть реалізовуватися за рахунок субвенцій з Державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ.

Практикум із питань розробки інфраструктурних та інвестиційних проектів

Насамкінець прктикуму відбувся жвавий обмін думками між його учасниками та детальний розгляд основних помилок, яких припускаються при підготовці документації для отримання грантів.

Нагадаємо, Закарпатська область увійшла до групи областей України з високим рівнем інвестиційної ефективності.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів