Економіка   • 26 лютого 2019 року, 14:253368

Кабмін готовий знизити ціну на газ у 2-4 рази за однієї умови

Кабмін готовий знизити ціну на газ в Україні у 2-4 рази за однієї умови

Кабінет міністрів готовий знизити ціну на газ для населення в 2 або в 4 рази, якщо це не буде суперечити міжнародним домовленостям України з Міжнародним валютним фондом та ЄС. Про це прем’єр заявив в Києві під час Українського енергетичного форуму.

"Чи можливо без наслідків для національної економіки, без економічного колапсу, чи можливо сьогодні знизити в два, три або чотири рази ціну на газ в країні? Я прошу вас, як професійних людей, обговорити цю тему, і глибоко впевнений в тому, якщо ви знайдете рішення, що це можливо, і це буде повністю збігатися з нашими домовленостями з ЄС, Світовим банком та МВФ, –то я беру на себе зобов’язання це професійне рішення, яке буде знайдено, реалізувати, буквально, завтра", – сказав Гройсман.

Читайте також:  На квитанціях за газ з’явилася нова графа

"Але якщо рішення нема, то я думаю, що ми повинні дуже голосно говорити про реалістичність, або це просто шалений популізм, який ми проживали не один рік, оскільки більшість учасників ринку не мали доступу до надр. Вони були закриті. Фактично ми втратили десятиліття, втратили можливості стати енергонезалежною державою", – додав прем’єр.

Нагадаємо, українців чекають масштабні газові перевірки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів