Депутати облради дадуть «зелене світло» закарпатським стартапам

Економіка  7 березня 2019 року, 14:38 649

Департамент економічного розвитку і торгівлі ОДА підготував на розгляд депутатів облради проект рішення «Про затвердження Положення про порядок використання коштів обласного бюджету для організації та проведення конкурсу бізнес-проектів для підприємців-початківців (стартапи) у рамках Програми підвищення конкурентоспроможності Закарпатської області на 2019 – 2020 роки». Документ оприлюднений на сайті облради.

Проектом рішення затверджується Положення у рамках зазначеної Програми, затвердженої рішенням обласної ради 13.12.2018 року № 1329 для підтримки підприємницьких ініціатив та надання методично-консультативної допомоги громадянам України та започаткування власної справи підприємцям початківцям. Відтак, через надання за рахунок коштів обласного бюджету безповоротної допомоги, стартапи можуть розвивати свій бізнес.

Читайте також:  Як у гірському районі люди бізнесом займаються

У конкурсі можуть брати участь підприємці-початківці, а також українці віком від 18 років, зареєстровані у Закарпатській області, які мають намір розпочати і вести підприємницьку діяльність та сплачувати податки на території краю. Обов’язковою умовою отримання фінансової підтримки для громадян України – переможців конкурсу, є здійснення державної реєстрації підприємницької діяльності у Закарпатті (у разі, якщо переможцем конкурсу визнано фізичну особу, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності).

Об’єктом відбору конкурсу є бізнес-проекти, які передбачають започаткування підприємницької діяльності, створення нових напрямків або розширення вже існуючих видів діяльності (виробництв, послуг), а також забезпечують створення нових робочих місць та досягнення економічного ефекту тощо.

Прийняття цього рішення сприятиме доступу та залученню широкого кола учасників до проведення конкурсу бізнес-проектів для підприємців-початківців щодо розвитку бізнесу через надання за рахунок коштів обласного бюджету безповоротної допомоги для підприємців-початківців. Очікуваними результатами реалізації проекту рішення, як зазначають у прес-службі Зкарпатської облради, є забезпечення ефективного використання коштів обласного бюджету, сприяння розвитку малого та середнього підприємництва, забезпечення доступності до фінансової підтримки діяльності суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Зазначимо, що малому і середньому бізнесу Закарпаття частково відшкодовуватимуть з обласного бюджету відсотки за кредитами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0