Заробітна зарплата – одна з найбільших в країні: Мукачево прославилося на всю Україну

Економіка  13 березня 2019 року, 13:12 12556 ВІДЕО

Сімейні лікарі в Україні отримують кардинально різні заробітні плати. Молода лікарка з Дніпра виклала свій розрахунковий лист із зарплатою у 3700 гривень в мережу. Це викликало шквал обурення, а адміністрація вимагала видалити допис і погрожувала звільненням.

В інших регіонах зарплата лікаря може становити 20 тисяч гривень. Наприклад, у закарпатському Мукачеві. Заробітна зарплата сімейного лікаря в місті – одна з найбільших в Україні. Наразі у Мукачеві зарплата лікаря становить близько 20 тисяч гривень. За рік вона зросла в кілька разів. На 85 тисяч населення у місті над Латорицею є 60 сімейних лікарів.

Читайте також:  Ганьба міста: як Мукачівська ЦРЛ осоромилася на всю Україну

Мукачево – одне із перших міст, яке увійшло у медичну реформу. Лікарі приймали участь у розробці колективної угоди, сперечалися з адміністрацією і врешті вирішили, що мінімум не може бути нижчим 5 тисяч гривень. "5 тисяч + 30% – це те, що лікар гарантовано отримає не залежно від якості роботи, – каже головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева Євген Мешко. – Все інше залежить від доходу практики".

То як розраховується дохід сімейних лікарів зараз, і як вони самі можуть вплинути на цей процес – у сюжеті "ТСН".

Нагадаємо, хворий мукачівець потребує термінової допомоги.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0