Економіка   • 9 травня 2019 року, 13:30666

Фермери можуть отримати до 500 тисяч гривень допомоги

Українські фермери можуть отримати до 500 тисяч гривень допомоги

Український державний фонд підтримки фермерських господарств оголосив  конкурс на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Про це ідеться на офіційному веб-сайті Укрдержфонду.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Читайте також:  На Закарпатті функціонує унікальна еко-ферма

Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 244,5 млн грн. Конкурс проводиться в два етапи:

1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (за адресами регіональних відділень Укрдержфонду).

2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 6 травня по 4 червня 2019 року до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою. Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п. 8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2004 р. (зі змінами). Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду  у розділі «Перелік документів для участі в конкурсі» або отримати особисто в регіональних відділеннях.

Нагадаємо, що найбільша в Україні буйволина ферма знаходиться на Закарпатті.

Джерело: kurkul.com
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів