Для ОСББ Мукачева виділили додаткові 700 тисяч

Економіка  30 липня 2019 року, 15:59 832

На минулій сесії міської ради ОСББ виділили додатково 700 тис. За ці кошти ОСББ міста можуть отримати кредити з компенсацією з міського бюджету в розмірі 55% та з державного 40% для заходів з енергозбереження.

Загалом, згідно програми, ОСББ з міського бюджету можуть отримати відшкодування частини кредиту у розмірі до 55 % від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 500 тис. грн. за одним кредитним договором, на заходи з енергозбереження багатоквартирних будинків.

Читайте також:  У Мукачеві планують створити ще одне ОСББ

 

Як розповіли в Мукачівській міськраді, фінансова підтримка з міського бюджету для конкретного ОСББ здійснюється один раз протягом дії цієї Програми в межах розрахунків відповідно до загальної площі будинку.

Станом на початок липня вже виділено 736,5 тис.грн., зокрема було надано разову фінансову підтримку на проведення поточних ремонтних робіт у житлових будинках двом ОСББ (ОСББ «Престиж 34» та ОСББ «Свято-Михайлівське, 46») на загальну суму 164,1 тис.грн., а також відшкодовано частину кредитів ОСББ «Мрія-2016» та ОСББ «Свято-Михайлівське, 46» на суму 572,4 тис.грн.

Нагадаємо, у Мукачеві новостворене ОСББ отримало фінансову підтримку з бюджету міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0