Економіка   • 30 липня 2019 року, 15:59520

Для ОСББ Мукачева виділили додаткові 700 тисяч

Для ОСББ Мукачева виділили додаткові 700 тисяч

На минулій сесії міської ради ОСББ виділили додатково 700 тис. За ці кошти ОСББ міста можуть отримати кредити з компенсацією з міського бюджету в розмірі 55% та з державного 40% для заходів з енергозбереження.

Загалом, згідно програми, ОСББ з міського бюджету можуть отримати відшкодування частини кредиту у розмірі до 55 % від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 500 тис. грн. за одним кредитним договором, на заходи з енергозбереження багатоквартирних будинків.

Читайте також:  У Мукачеві планують створити ще одне ОСББ

 

Як розповіли в Мукачівській міськраді, фінансова підтримка з міського бюджету для конкретного ОСББ здійснюється один раз протягом дії цієї Програми в межах розрахунків відповідно до загальної площі будинку.

Станом на початок липня вже виділено 736,5 тис.грн., зокрема було надано разову фінансову підтримку на проведення поточних ремонтних робіт у житлових будинках двом ОСББ (ОСББ «Престиж 34» та ОСББ «Свято-Михайлівське, 46») на загальну суму 164,1 тис.грн., а також відшкодовано частину кредитів ОСББ «Мрія-2016» та ОСББ «Свято-Михайлівське, 46» на суму 572,4 тис.грн.

Нагадаємо, у Мукачеві новостворене ОСББ отримало фінансову підтримку з бюджету міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів