За 7 місяців скарбниця Закарпаття збагатилася на понад 2,6 мільярди гривень

Економіка  5 серпня 2019 року, 15:30 517

"Доходи місцевих бюджетів Закарпатської області за січень-липень 2019 року склали понад 2 млрд 681 млн грн, що майже на 440 млн грн більше рівня відповідного періоду 2018 року", – повідомив начальник ГУ ДФС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

Керівник фіскальної служби краю також зазначив, що більше половини надходжень у місцеві скарбниці регіону забезпечує податок на доходи фізичних осіб. Його сума з початку року склала понад 1,8 млрд грн. Це на 295,3 млн грн більше фактичних надходжень семи місяців минулого року.

Читайте також:  До бюджету Мукачева за півроку надійшло майже 40 мільйонів єдиного податку

Наступною за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих бюджетів області є єдиний податок для суб’єктів малого підприємництва. Так, протягом семи місяців цього року до кошиків місцевих бюджетів області від суб’єктів господарювання надійшло майже 364 млн грн єдиного податку, що на 56,3 млн грн більше минулорічних надходжень.

УДФС у Закарпатській області зазначили, що ще одним важливим джерелом доходів місцевих громад Закарпаття є плата за землю. Власники землі та землекористувачі сплатили з початку року понад 249 млн грн.

Нагадаємо, колишнього керівника Закарпатської митниці ДФС підозрюють у привласненні майже 13 мільйонів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0