У Мукачеві запрацював сервіс виклику авто Fresh Taxi

Економіка  27 серпня 2019 року, 08:31 5469

Сервіс виклику авто Fresh Taxi запрацював минулого тижня у місті над Латорицею. Android-додаток став доступним у Google Play і його можна завантажити за цим посиланням. Версія для iOS ще знаходиться у розробці, але у команді Fresh Taxi кажуть, що докладають зусиль, щоб випустити її якнайшвидше. Цікавим є те, що цей мобільний додаток був створений у Мукачеві.

Fresh Taxi працює за принципом таких додатків як Uber, Bolt або вітчизняного аналога — Uklon.

Для виклику авто Вам необхідно у додатку просто вказати місце посадки та пункт призначення і натиснути кнопку «Викликати». Після того як водій прийме Ваше замовлення, інформація про його авто буде відображатися на мапі, що досить зручно — Ви точно знаєте де авто знаходиться і коли прибуде. Розрахуватися за поїздки можна як готівкою, так і карткою (картку необхідно закріпити в мобільному додатку заздалегіть).

Однією з переваг мобільного додатку Fresh Taxi є рейтингова система. Після закінчення поїздки водій та пасажир анонімно оцінюють один одного. Це дозволяє покращувати якість сервісу та блокувати недобросовісних користувачів.

«Для мене, як для користувача подібних додатків, головним  їх плюсом є прозорість роботи. Додаток калькулює відстань у місті та за його межами, час простою і я точно знаю як утворилася кінцева вартість поїздки. Вся інформація доступна водію і пасажиру. Людський фактор при розрахунку вартості відустній», – розповідає Віталій – один із розробників Fresh Taxi.

Слід зазначити, що подібні мобільні додатки є досить популярними у всьому світі і в тому числі у великих містах України, де більшість замовлень здійснюється саме за допомогою смартфонів. Схоже, що сучасні тенденції дійшли і до Мукачева.

Більше дізнатися про Fresh Taxi можна на офіційному сайті.

*Матеріал розміщено на правах реклами

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0