Закарпатцям пропонують суттєво зекономити на вартості газу в опалювальний сезон

Економіка  4 вересня 2019 року, 10:50 3461 ВІДЕО

Зекономити кошти і придбати газ на опалювальний сезон за літньою ціною пропонують в ТОВ «Закарпатгаз Збут». Акцію розпочали 23 серпня, триватиме вона місяць. Зимові коливання в ціні газу учасників акції не стосуватимуться, тобто є можливість зекономити близько 25%, адже ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні.

Продають газ як товар. Споживач сплачує кошти за замовлений газ до 25 вересня. Доведеться заплатити ще за транспортування палива, однак без передоплати. Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 тис куб. м на одне домогосподарство.

Читайте також:  Скористатись літньою ціною для закупівлі газу на зиму зможуть не всі?

Якщо куплений резерв буде витрачено до кінця опалювального сезону, споживач зможе обігріватися далі на на загальних умовах. Ті, хто газ не використає, можуть скористатись залишком коштів у подальшому.

Жителі області вже заповнюють відповідні договори, адже зимові коливання в ціні газу учасників акції не торкнуться. Зробити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті компанії або в Центрі обслуговування клієнтів «Закарпатгаз Збуту» за місцем проживання. Більше – у сюжеті М-студіо.

Нагадаємо, ціна газу для закарпатців у серпні знизилась.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0