Цього тижня депутати розглянуть відстрочку штрафів для "євроблях"

Економіка  10 вересня 2019 року, 12:16 Остап Новицький 628

Верховна Рада розпочинає свою повноформатну сесійну роботу, і в перший тиждень, за попередньою інформацією, має бути винесений на голосування проект №1030, поданий Президентом та позначений як невідкладний.

Цей документ, у поточній його редакції, повинен продовжити (точніше – відновити) строк «нештрафування» легкових автомобілів з іноземною реєстрацією, які перебувають на території України з порушеннями термінів тимчасового або транзитного ввезення. Також відновлення перехідного періоду має дати змогу водіям таких автомобілів подати їх на митниці для «легалізації».

Читайте також:  Які штрафи зараз діють для "євроблях"

Згідно з текстом з/п №1030 додатковий час закінчиться 20 листопада 2019 року. Проте нещодавно з’явився висновок профільного комітету ВР, у якому зазначено, що за наслідками обговорення варто не просто додати 90 днів до перехідного періоду, який наразі закінчився, а встановити фіксований кінцевий термін, яким може стати 31 грудня 2019 року.

Отже, період «нештрафування» може бути продовжений більш як на 90 днів, а за цей час мали б бути розроблені нові правила розмитнення, такі, які б не спонукали громадян шукати «схеми», а навпаки – заохочували легально імпортувати новіші автомобілі, причому не лише легкові, а й вантажівки та автобуси, і сплачувати посильні податки при митному оформленні таких транспортних засобів. В іншому ж разі варто очікувати нової хвилі «блях», які завдяки введенню «Євро-6» з початком 2020-го красуватимуться не лише на легковиках, а й на вантажівках та автобусах. 

Раніше повідомлялось, що поліція у дивний спосіб виписала штраф водію "євробляхи".

Джерело: АвтоРіа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0