В Україні планують декілька етапів підвищення пенсій

Економіка  15 вересня 2019 року, 17:10 2352

Підвищення пенсій в Україні в 2019 році продовжується – у грудні мінімальна сума виплати збільшиться на 74 гривні. При цьому максимальна надбавка буде дорівнює 740 гривень – в 10 разів більше мінімуму. У 2020 році, ґрунтуючись на новому бюджеті, очікуються щонайменше два перерахунки: в результаті зростання прожиткового мінімуму і завдяки осучасненню. Про те, якою буде надбавка до пенсії у 2020 році буде відомо після презентації проєкту бюджету. 

Читайте також:  Пенсійний фонд опинився в центрі скандалу

Пенсії в 2020 році
Як повідомляється, пенсії в 2020-му підвищать кілька разів — у липні та грудні. В результаті мінімальна пенсія повинна збільшитися з діючих 1564 грн до близько 1800 грн. Відстрочка штрафів за "евробляхи" і обшуки в "Укроборонпромі": головні новини за вчора
Більш того, при мінімальній зарплаті у 6,5 тис. грн (таку виплату анонсували) частина українців зможе претендувати на виплату на заслуженому відпочинку у розмірі 2,4 тис. грн. Так, за законом українці у віці від 65 років, які виконали норму щодо стажу (30 років для жінок і 35 років для чоловіків) мають право на пенсію в розмірі не менше 2,4 тис. грн. Якщо ж їх розрахунковий розмір пенсії нижче, то різницю повинні компенсувати з державного бюджету.

Нагадаємо, що Закарпаття – аутсайдер в Україні за рівнем зростання пенсій та зарплат за рік.

Джерело: РБК-Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0