Ігор Бондаренко візьме участь у потужному інвестиційному форумі

Економіка  28 жовтня 2019 року, 16:37 533

Завтра, 29 жовтня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко візьме участь у першому інвестиційному форумі RE:think. Invest in Ukraine, який відбудеться в Маріуполі з ініціативи Президента України та за підтримки Кабінету Міністрів України.

Запрошені понад 400 представників влади та бізнесу зустрінуться для обговорення перспектив розвитку регіону та покращення інвестиційного клімату держави. Очікується, що форум також відвідають понад 50 представників міжнародних та українських інвестиційних фондів, компаній, донорських організацій і міжнародних фінансових корпорацій.

Читайте також:  «Ніяких договірняків», – в Ужгороді відбулась прес-конференція Ігоря Бондаренка

Основна програма форуму складатиме п’ять панелей, під час яких обговорять інвестиційний потенціал України, шляхи розвитку регіонів, інвестиційні проекти та точки економічного росту.
Головне завдання форуму – залучити більше міжнародних інвестицій для відновлення економіки держави та перетворення Донбасу на потужний розвинутий промисловий кластер.

Інвестиційні ідеї форуму здатні змінити стан регіону шляхом створення нових робочих місць, підвищення інвестиційної привабливості та покращення інфраструктури.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
а 29.10.2019, 23:50
акаукаааа