Субсидію за жовтень отримають понад 2 600 ужгородських сімей

Економіка  6 листопада 2019 року, 15:07 396

Субсидію за жовтень (перший місяць опалювального сезону) вже нараховано, її отримають 2 645 ужгородських сімей. Про це повідомляє департамент праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

Нагадаємо, житлова субсидія на оплату комунальних послуг із постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, електроенергії для індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня.

Loading...

Читайте також:  У «Закарпатгазі» звернулись до краян із терміновим повідомленням

Виплата розрахованих сум субсидії з листопада 2019 року здійснюється за двома механізмами:

  • у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів на індивідуальні облікові записи споживачів в АТ «Ощадбанк» із подальшим перерахуванням надавачами послуг на особові рахунки отримувача субсидії;
  • у грошовій готівковій формі шляхом перерахування департаментом праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради коштів на рахунки субсидіантів, відкриті в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта».

Станом на 4 листопада департамент перерахував кошти АТ «Укрпошта» та відділенням банківських установ для проведення зарахування на поточні рахунки отримувачів субсидії.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0