Закарпатці сплатили понад 240 мільйонів "патріотичного податку"

Економіка  8 листопада 2019 року, 11:42 496

З початку 2019 року закарпатці сплатили 244,5 млн грн військового збору для реформування української армії. У порівнянні з 10 місяцями 2018-го, цьогоріч платники області сплатили "патріотичного податку" на 30,2 млн грн більше.

Фахівці органів ДПС Закарпаття зазначають, що мешканці краю, враховуючи актуальність призначення цього платежу, відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору.

Його платниками, відповідно до податкового законодавства, є:

  • фізична особа-резидент, яка отримує доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи;
  • фізична особа-нерезидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні;
  • податковий агент.
Loading...

Читайте також:  Влада пропонує обкласти всіх водіїв таксі податком

Зауважимо, що військовим збором обкладаються доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання), а також іноземні доходи – доходи (прибуток), отримані з джерел за межами України.

"Нагадаємо: військовий збір, який спрямовується на підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі, запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування", – повідомляє відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області.

Як раніше інформувало інтернет-видання "PMG.ua", депутати розглянуть можливість частково звільнити від оподаткування молодь до 27 років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0