Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 288 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 13 100+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 15 500+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 20 000+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

До кінця року Закарпаття одержить майже 13 мільйонів для реалізації 6 проектів

До кінця року Закарпаття одержить майже 13 мільйонів для реалізації 6 проектів

Сьогодні, 15 листопада, за доручення голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка його заступник Олексій Гетманеко взяв участь у засіданні Міжвідомчої комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм, що можуть реалізовуватися ще до кінця 2019 року за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Захід відбувся в залі засідань Комітету з питань бюджету Верховної Ради України. Учасники засідання розглядали питання щодо спрямування нерозподіленого залишку обсягу ДФРР на фінансування проектів, які будуть завершені в поточному році. Відтак, за інформацією Олексія Гетманенка, міжвідомча комісія погодила перерозподіл коштів в сумі 12928,498 тис грн, які скеровані на дофінансування шести проектів у Закарпатській області.

Читайте також:
Верховна Рада прийняла бюджет на 2020 рік

Зокрема, кошти спрямовуватимуться на реконструкцію системи водопостачання у с. Часлівці Ужгородського району – 1 150 тис грн; будівництво дитячого садочка на 100 місць в с. Нижня Апша Тячівського району – 1500,0 тис грн; капітальний ремонт вулиці Львівська в м. Хуст – 2 млн грн; будівництво моста через р. Латориця на автодорозі загального користування місцевого значення С070404 (Київ-Чоп) – Тишів с. Котельниця Воловецького району на км 2+500 – 1 млн 100 тис грн; поточний середній ремонт ділянки автодороги місцевого значення Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля на ділянці км 15+000 – км 47+000, Тячівського району, Закарпатської області – 4 млн грн.; поточний середній ремонт автодороги державного значення Нижні Ворота - Воловець - Міжгір’я км 0+000 - км 44+600 – 3 178,498‬ тис грн.

"Реалізація зазначених проектів ще в поточному році покращить дорожню інфраструктуру області, приведе її до стандартів, забезпечить вимоги безпеки дорожнього руху, створить для учасників дорожнього руху безпечні та комфортні умови проїзду, підвищить довіру людей до органів влади", – зазначив О. Гетманенко, додавши, що це створить нормальні умови дошкільного, виховного процесу, збільшиться кількість місць у дитячому садочку, що надасть можливість вирішити гостре питання з розміщення дітей у садку та покращити умови перебування в дошкільному освітньому закладі, а також забезпечить населення громади с. Часлівці якісною питною водою.

Нагадаємо, депутати Мукачівської міськради звернулися до парламенту.

Схожі публікації

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно