Скільки грошей заробітчани перерахують в Україну до кінця року: вражаюча сума

Економіка  28 листопада 2019 року, 10:47 1685

За даними Національного банку України, до кінця року трудові мігранти перерахують у нашу державу понад 11 мільярдів доларів США. За нинішнім курсом ця сума перевищить 264 мільярди гривень, що становить близько чверті державного бюджету на наступний рік.

У 2019 році заробітчани перерахують більше грошей, ніж торік, але відчутна чітка тенденція до зниження темпів трудової міграції, розповів заступник голови НБУ Олег Чурій.

Loading...

Читайте також:  У Чехії озвучили важливу новину для заробітчан

"Номінальне зростання зарплат становить близько 20%. Крім того, за рахунок зміцнення гривні доходи в валютному еквіваленті теж ростуть. Цього року гривня зміцнилася на 12%. Виходить, що коли переводити в іноземну валюту, доходи громадян зросли майже на третину", – заявив Чурій.

На його думку, така ситуація є позитивним фактом для того, щоб українці залишалися працювати на Батьківщині.

Loading...

Читайте також:  У Чехії просять спростити працевлаштування українців: подробиці

Скільки грошей перерахували заробітчани у 2018-му?

У звітах за минулий рік Нацбанк вказував, що українські заробітчани перерахували на Батьківщину майже 11 мільярдів доларів США. Натомість Світовий банк стверджував, що у 2018 році в Україну перерахували рекордні 14 мільярдів доларів.

Інтернет-видання "PMG.ua" раніше писало про те, що через масовий виїзд людей на заробітки, у Воловці гостро постала проблема нестачі працівників.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0