Заробітчани перерахували у 2019 році в Україну рекордну за часи незалежності суму грошей

Економіка  16 грудня 2019 року, 12:11 962

У Міністерстві соціальної політики зазначили, що перекази трудових мігрантів позитивно впливають на українську економіку. Адже вони є серйозним джерелом валютних надходжень у країну, які забезпечують стабільний курс гривні.

120 мільярдів гривень – таку суму українські заробітчани переслали в Україну цьогоріч. І це – рекорд за всі роки незалежності.

Loading...

Читайте також:  Допис медсестри із зарплатнею 2700 гривень вразив коритувачів інтернету

За офіційними даними Міжнародної організації з міграції, щорічно до двох мільйонів наших громадян виїжджають на роботу закордон. Найчастіше на заробітки їдуть не надовго, до пів року. Серед них багато молоді та кваліфікованих працівників.

Українські заробітчани надають перевагу країнам Європейського союзу:

  • Польщі;
  • Чехії;
  • Італії.

Серед країн-лідерів також лишається і Росія, та популярність її з кожним роком падає. Бо заробляти там стало небезпечно та не вигідно. Як зазначають експерти, українську робочу силу в Європі цінують, бо вона якісна і, зазвичай, дешевша за місцеву.

Найпопулярнішими галузями зайнятості українців за кордоном залишається будівництво, виробництво, сільське господарство, сфера обслуговування. Також, безумовно, є висококваліфікована трудова міграція з України.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0