Вводиться новий податок на авто: кому і скільки доведеться платити

Економіка  20 січня 2020 року, 12:10 901

16 січня Верховна Рада ухвалила “Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві”.

Про це йдеться в законопроекті №1210.

Законопроект розроблено з метою запровадження міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі та імплементації норм, передбачених Планом протидії практикам розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування (BEPS), реформування інституту фінансової відповідальності та удосконалення процедури адміністрування податків та зборів.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті продажі нових авто за рік виросли майже на чверть

Згідно з законопроектом, хто продає за рік більше 2 авто, повинен буде заплатити з продажу 18% від оціночної вартості транспортного засобу.

Кого стосується – легкових машин, будь-якого транспорту, починаючи від причепів і мопедів і закінчуючи автобусами з тракторами.

Податок при продажу першого і другого авто залишився колишнім – 5% від оціночної вартості транспорту.

Мета законопроекту – забезпечити додаткові надходження до державного бюджету за рахунок підвищення прозорості міжнародних транзакцій суб’єктів господарювання та запобігти використанню агресивних схем податкового планування.

Також це сприятиме запровадженню міжнародних стандартів податкового контролю для всіх учасників міжнародної торгівлі.

Джерело: Фінанси.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0