В Україні через карантин трохи зросли ціни на бюджетні авто

Економіка  1 квітня 2020 року, 15:06 Остап Новицький 848

Потреба перебувати вдома призвела до того, що кількість переглядів пропозицій про продаж автомобілів дещо зросла, проте дзвінків продавцям з метою поцікавитись тим чи іншим автомобілем детальніше, стало менше. Зменшилась і кількість проданих автомобілів, – щоправда, лише на «вторинці». Нових автомобілів, – принаймні у перші тижні карантину, – продалось більше, ніж зазвичай.

Однією з причин, яка пояснює такий стан справ, може бути припинення переоформлення сервісними центрами МВС вживаних авто, що й стримує частину покупців. Адже скористатись варіантами з нотаріальними довіреностями чи договорами купівлі-продажу, а пізніше переоформити машину на себе, як бачимо, готові не всі. Натомість нові автомобілі у СЦ МВС продовжують реєструвати. 

Loading...

Читайте також:  Долар під 30 та сильна інфляція: уряд погіршив макропрогноз на 2020 рік

Щодо цін. У перші тижні карантину продавці зайняли вичікувальну позицію. Одні сподівались, що обмеження швиденько скасують, інші просто не бачили вагомих підстав щоб скидати чи підвищувати ціни на свої авто. Проте на третій тиждень деякі зміни все ж стали помітними.

Зокрема, дещо зросли середні ціни на бюджетні авто, такі як Daewoo Lanos чи ВАЗ-2109. Також трішки більше почали просити власники за ЗАЗ «Сенс» та «класичні» ВАЗ-2104, -05, хоча на інші моделі ВАЗ ціни або не змінились, або дещо знизились. Тобто, наразі підстав стверджувати що громадяни терміново шукають як зберегти мобільність після зупинки міжміського громадського транспорту, немає. Є перші ознаки того, що зріс інтерес до низки найдешевших на ринку авто, проте варто відстежити інформацію за ще 1-2 тижні, щоб отримати більше даних, та відмежувати їх від сезонних коливань цін, а тоді й робити висновки.

Джерело: АвтоРіа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0