Уряд має намір регулювати ціни на 10 продуктів харчування: перелік

Економіка  15 квітня 2020 року, 16:58 892

Кабінет міністрів України має намір ввести державне регулювання цін на 10 основних продуктів харчування для забезпечення продовольчої безпеки.

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко на брифінгу після засідання уряду.

Loading...

Читайте також:  До кінця квітня в Україні подорожчає хліб

"Ми плануємо і працюємо над тим, щоб ввести зараз більш м’який інструмент регулювання. На даний момент це 10 товарів, основні для кожної людини або домогосподарства, – борошно, цукор, макаронні вироби, молоко, яйця, хліб, м’ясо птиці, вершкове масло, гречана крупа", – сказав він.

Міністр зазначив, що останні десять днів спостерігається позитивна цінова динаміка на продукти, і постачальники "сумлінно ставляться до формування цін".

Він наголосив, що уряд щодня співпрацює з дистриб’юторами і магазинами для того, щоб ціни на продовольство залишалися доступними.

Також Петрашко додав, що уряду вдалося уникнути дефіциту продуктів, попри обмежувальні заходи, введені на період карантину.

"Нам вдалося уникнути дефіциту продовольчих товарів, попри введення карантинних обмежень і заборону на роботу ринків. Всі товари є в наявності", – сказав він.

Джерело: Уніан
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0