Експерт назвав розмір зарплати, щоб українці не їхали на заробітки

Економіка  27 квітня 2020 року, 07:46 3586 ОПИТУВАННЯ

Обіцянки уряду про дешеві кредити не втримають заробітчан. Більшість тих, хто повернувся під час карантину вимушено, поїдуть назад за кордон.

Про це сказав президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

“95 відсотків українців ніколи не задумуються над тим, щоб відкрити власну справу. Та й відкривати ресторани й бари, як рекомендує міністр економіки, неперспективно. В українців немає грошей, щоб витрачати на походи в ресторан. Відповідно, цей бізнес не окупиться”, – пояснює експерт.

Нещодавно соціологічна група “Рейтинг” провела опитування 19 400 людей в 24 містах. 61% молоді від 18 до 29 років думають про те, щоб поїхати на заробітки за кордон. У віці від 39 до 49 років кожен другий хоче поїхати заробляти за кордоном. 45% всіх опитаних на запитання: “Чому ви хочете поїхати за кордон?” – відповіли, що не мають достатньо грошей на нормальний рівень життя.

“Ніхто не має права втримувати українців, бо тим самим уряд порушує свободу пересування громадян. І ці намагання можуть закінчитися відставкою уряду. Втримати заробітчан зможе тільки зростання економіки. Більшості достатньо заробляти 600 доларів, аби залишитися в Україні. Але сьогодні немає такої зарплати. Медіанна зарплата по всіх регіонах становить 7600 гривень. Аби залишити українців удома, їм треба платити 18 тисяч гривень, з урахуванням нового курсу долара. В умовах економічної кризи зробити це неможливо”, – пояснив експерт.

Яку зарплату потрібно платити в Україні, аби не потрібно було їхати на заробітки?
Подивитись відповіді
Джерело: Фінанси.юа
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Єлена 01.05.2020, 18:13
Зарплата достаться до 10 тис.але без підняття цін.
Вікторія 28.04.2020, 15:38
Чому для влади зарплати високі ? Нехай живуть на 7600 гривень або на прожитковий який визначили,тоді швидко оцінять працю українців!