Через тривалий простій транспорту, вартість проїзду в маршрутках може зрости

Економіка  27 квітня 2020 року, 08:17 8225

Вже понад місяць українці живуть без маршруток. За мікроавтобусами вже навіть скучили, якщо вірити соцмережам. А деякі приватні перевізники тим часом взагалі не впевнені у своєму поверненні.

Сергій Волошин водить маршрутку в одному із міст України вже три роки. Розповів, що отримував "мінімалку", проте на життя вистачало. Карантин змінив усе. Тепер з колегами вже місяць у неоплачуваній відпустці.

Читайте також:  Міністр інфраструктури: "Громадський транспорт запрацює не раніше червня"

У Львові, приміром, маршрутки у режимі спецперевезень ще потроху катаються. Утім, перевізники кажуть, з останніх сил.

"Фактично, це вже третій тиждень і кожного разу ми не можемо зібрати кошти навіть на паливо. Не говорячи вже про зарплату водіям", – заявив голова правління АТП-14630 Ігор Самардак.

Чи вийдуть приватні перевізники з карантину у тому ж вигляді – питання складне. При чому стосується це усієї України.

"Нам доведеться знов ж таки починати з непопулярних рішень. Це і тарифна політика, її перегляд, і владі, на моє переконання, треба задуматися про компенсацію пільгових перевезень", – заявив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Про це кажуть і експерти. Мовляв, ціна проїзду у приватних перевізників може підскочити – захочуть відбити тривалий простій.

Тим часом, коли громадський транспорт повноцінно повернеться на українські дороги – сказати важко. В уряді кажуть, запускати перевізників планують поступово і не раніше другої половини травня.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Павло 28.04.2020, 13:41
Влада,козли,коли,запустять,транспорт,шоб,люди,могли,працювати,хто,працюе,чажко,той,нехворие,ако,сидить,укрисли,татот,переживать,за,свою,жопу,дякую,завн мания
Вікторія 28.04.2020, 12:26
Влада зовсім ухуїла суки вони прожили б на таку зарплату всі депутати і президент
Люція 27.04.2020, 16:03
А те що інші люди теж без роботи сидять? Останні гривні віддаємо за хліб... Нам хто зарплату дасть? А ви ціни піднімайте, канєшно... Тепер 100 гривень треба щоб лиш добратися до міста і назад... А ще і базарники ціни попіднімали.. Бізнесмени - то безсовісні люди, які хвилюються лиш ща свій гаманець... Щоб всі ваші гроші погоріли! І ви з голоду повимирали!
Люція 27.04.2020, 16:03
Головне бензин кожного дня дешевший!