В уряді анонсували нові вимоги щодо відкриття магазинів, перукарень та кав’ярень

Економіка  29 квітня 2020 року, 21:46 2933

Карантин в Україні не триватиме вічно. Відтак вже невдовзі можна очікувати відкриття магазинів, кав’ярень та інших закладів обслуговування. Та до власників цих закладів будуть поставлені нові вимоги.

Інформацію про розробку критеріїв для об’єктів, які будуть поступово відкриватися, анонсував прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"На наступному засіданні плануємо розглянути низку рішень щодо послаблення карантинних обмежень. Я вже доручив міністерствам і відомствам розробити критерії для об’єктів, які будуть поступово відкриватися. Адже ми не просто маємо відкрити магазини, перукарні та кав’ярні, ми маємо створити умови, за яких перебування там людей не загрожуватиме новим спалахом хвороби", – заявив Шмигаль.

Як приклад очільник уряду назвав відкриття продовольчих ринків. Це відбулося після того, як МОЗ та Мінекономіки напрацювали відповідний алгоритм, який дозволив їх роботу.

Щодо загального послаблення карантину, то Шмигаль пообіцяв що Україна "вчасно з нього вийде". Однак він нагадав, що кожен етап зняття обмежень передбачає відкриття закладів із чіткими вимогами до дотримання санітарних норм.

Джерело: 24 канал
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0