МОЗ анонсувало підвищення зарплати медикам

Економіка  21 червня 2020 року, 14:56 2603

У вересні усім лікарям другої і третьої ланки піднімуть зарплати. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. За його словами засідання уряду було присвячено вирішенню проблем медичної галузі. Зокрема, уточнив міністр, з 1 липня буде запроваджено новий пакет фінансування лікарень, згідно з яким всі лікарні, які наразі мають дефіцит фінансування, отримають кошти до минулорічного рівня. Також, додав Степанов, буде суттєво збільшене фінансування екстреної медичної допомоги на 1 мільярд 260 мільйонів гривень і збільшено фінансування пакетів по програмах лікування інфаркту та інсульту, бо 65 відсотків смертності в Україні саме через ці захворювання. Міністр запевнив, що коштів вистачить для лікування цих захворювань.

Loading...

Читайте також:  Виплатити коронавірусну заборгованість: медики Тячівщини і Рахівщини недоотримали 1,5 мільйони гривень виплат

«Починаючи з 1 вересня буде збільшена заробітна плата медичним працівникам. Це стосується лікарів, медичних сестер та санітарок. Це збільшення буде стосуватися медичних працівників, які працюють на другій, третій ланці високоспеціалізованих лікарень. Тобто, мова йде про вторинну та третинну ланки наших медичних працівників. У лікарів заробітна плата збільшиться на 70 відсотків до їхньої тарифної ставки. В середньому це на 3,5 тисячі гривень. Так само на 50 відсотків від мінімальної заробітної плати збільшиться зарплата у середнього медичного персоналу та у молодшого — на 25 відсотків від мінімальної заробітної плати», - сказав міністр і додав, що збільшення зарплати торкнеться також інтернів.

Джерело: УНІАН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0