"ПриватБанк" із 1 серпня розширює одну з послуг

Економіка  30 липня 2020 року, 13:47 4371

З 1 серпня "ПриватБанк" в партнерстві з  Mastercard розширюють в Україні можливості послуги "Готівка на касі" – отримання грошей з банківських карток на касах торгових точок. Як повідомив керівник напрямку по роботі з торговими підприємствами "ПриватБанку" Євген Васильцов, тепер зняти готівку можна буде також в POS-терміналах ПриватБанку на касах супермаркетів "Сільпо", "Фора" та "Varus". Зазначимо, що мережа супермаркетів "Сільпо" предствлена й на Закарпатті.

Зручний і швидкий доступ до готівкових коштів на касі торгової точки – без необхідності шукати банкомат – отримують власники будь-якої дебетової картки ПриватБанку (зарплатної, студентської, соціальної карти) та інших українських банків різних платіжних систем.

Loading...

Читайте також:  Якщо вам телефонують з цього номера, в жодному разі не беріть слухавку, – ПриватБанк попередив про шахрайство

"Для того щоб зняти готівку на касі торгової точки, необхідно лише оплатити товар банківською карткою і повідомити касиру про бажання зняти готівку. Максимальна сума видачі готівки за одну транзакцію становить 500 грн, незалежно від вартості покупки. Після підтвердження операції введенням PIN-коду банківської картки касир видасть чеки з деталями покупки товару і видачі готівки", – розповіли у пресслужбі  "ПриватБанку".

Нагадаємо, "ПриватБанк" опублікував нові правила оплати за допомогою картки або смартфона.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0