На Закарпатті не вистачає коштів на зарплату для бюджетників

Економіка  29 вересня 2020 року, 16:38 681

 

До народних депутатів України Василя Петьовки, Валерія Лунченка, Владіслава Поляка, Роберта Горвата звернувся голова Закарпатської ОДА  Олексій Петров щодо необхідності вирішити питання про виділення Закарпатській області додаткових коштів для забезпечення у 2020 році виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ області. Нардепи з відповідним запитом звернулись до Прем’єра Шмигаля.

У малочисельних та гірських районах щороку виникає проблема із оплатою праці працівникам бюджетних установ, що фінансуються місцевим коштом. Погіршили фінансові показники і карантинні заходи. Так, Закарпатській області, для забезпечення виплати заробітної плати бюджетникам додатково потрібно  150,0 млн гривень. До народних депутатів надійшло звернення голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова, у якому йдеться про необхідність термінового вирішення питання надходження коштів. 

Loading...

Читайте також:  "Тарифи на транспортування газу необґрунтовані!", – нардепи Петьовка, Лунченко, Поляк і Горват звернулись до прем’єр-міністра

Народні депутати Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Владіслав Поляк, Роберт Горват відреагували на звернення голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова. Із відповідним запитом звернулись до Прем’єра Шмигаля, у якому йдеться про необхідність у першочерговому порядку розглянути зазначене звернення Голови Закарпатської обласної державної адміністрації та забезпечити виділення коштів для виплати заробітних плат та надати відповідні доручення структурним підрозділам Кабінету Міністрів України.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0