В Ужгороді від сплати податку звільнили підприємців, яким не можна працювати на вихідних

Економіка  17 листопада 2020 року, 15:20 677

Сьогодні на позачерговій сесії Ужгородської міськради прийняли рішення, яким у грудні звільняють підприємців І та ІІ груп платників, котрим постановою уряду заборонено працювати, від сплати єдиного податку. Про це повідомив мер Ужгорда Богдан Андріїв.

"На останній місяць цього року звільнили малий та середній бізнес, діяльність якого зупинена постановою Кабміну, і від сплати земельного податку та за оренду комунального майна.
До кінця карантину відновили дію рішення міськради – про звільнення від сплати за комунальне майно для літніх терас кафе та ресторанів. Сподіваюся, ці рішення допоможуть нашим підприємцям "утриматися на плаву" в ці нелегкі для всього світу місяці пандемії, – зазначив Богдан Андріїв. – Це – питання, які у компетенції міської ради".

Читайте також:  Карантин вихідного дня в Україні не скасовують. Рада провалила голосування

Крім того, прийняли також звернення до Кабінету Міністрів України, щоб розглянули можливість звільнити цю категорію підприємців від сплати єдиного соціального внеску – як за себе, так і за найманих працівників, а також продовжити дію постанови Кабміну щодо призначення та виплати допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям І та ІІ групи платників єдиного податку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0