В Україні з’явиться нова 10-гривнева монета

Економіка  18 листопада 2020 року, 08:33 3657

В Україні завтра, 19 листопада, введуть в обіг монету номіналом 10 гривень, присвячену Державній прикордонній службі Збройних Сил України. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Одним з обов’язків Державної прикордонної служби України є участь у взаємодії зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями у відбитті вторгнення або нападу на територію України збройних сил іншої держави або групи держав.

Читайте також:  Банкомат видав закарпатці сувенірні купюри, – соцмережі

На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким напис УКРАЇНА; у центрі – емблему Державної прикордонної служби України; унизу написи - 10 /ГРИВЕНЬ/2020; стилізовані гілки: лаврова (праворуч), калинова (ліворуч). Логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України розміщено внизу ліворуч.

В Україні з’явиться нова 10-гривнева монета

На реверсі монети розміщено: угорі написи – ДЕРЖАВНА/ПРИКОРДОННА/СЛУЖБА УКРАЇНИ, під якими – обрис карти України, унизу – символічний прикордонний стовп, праворуч і ліворуч – композиції, що символізують діяльність Державної прикордонної служби в повітрі, на суші і на морі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
[email protected] 20.07.2021, 21:55
когось інтересує 1копійка 1963 года