"Україну накрила друга хвиля безробіття", – Денис Шмигаль

Економіка  10 грудня 2020 року, 11:55 903

В Україні всього за місяць кількість безробітних зросла з 396 до 420 тис. осіб. На таку статистику, зокрема, вплинув карантин вихідного дня. Про це в інтерв’ю "Українській правді" заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. За його словами, за весь період карантину в Україні працевлаштувалися 440 тис. осіб через центри зайнятості.

"На різні місця і в різних галузях: і в агро, і в будівництві... Звичайно, "Велике будівництво" дало свій внесок сюди і значний", – розповів Шмигаль. Незважаючи на це, на самому початку карантину в Україні було всього 361 тис. офіційних безробітних (тих, хто звернувся до центрів зайнятості), а наразі вже 420 тис. осіб.

Читайте також:  Локдаун в Україні: названо дату запровадження жорсткого карантину

"Після карантину вихідного дня цифра виросла. Тобто ось відповідь: ВВП не постраждав, але ось люди, ми маємо другий пік звернень з безробіття: перший був після початку карантину", – сказав Шмигаль.

На погіршення ситуації, за словами Шмигаля, вплинули закінчення аграрного сезону, карантин вихідного дня. Відзначимо, передусім унаслідок карантину вихідного дня постраждали співробітники сфери обслуговування, офіціанти, адміністратори кафе і ресторанів. Також карантин відобразився і на інші сфери: матеріальне становище українців погіршилося, унаслідок знизилися обороти в багатьох підприємців.

Нагадаємо, вже відомо, як працюватимуть ресторани і кафе у новорічну ніч.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0