"Потрібно підвищувати зарплати поліцейським", – Антон Геращенко

Економіка  12 грудня 2020 року, 14:19 1450

У Міністерстві внутрішніх справ кажуть про необхідність підвищити зарплату поліцейським. ПРо це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"У нас є певна невідповідність зарплати слідчого в 12-14 тисяч гривень із навантаженням, яке на нього йде, з тим, що не можемо довго утримувати на роботі людей, які працюють за 14 тисяч гривень і повинні розплутувати дуже складні схеми за участю злочинців, яких захищають адвокати, які заробляють сотні тисяч гривень на місяць,  – зазначив Антон Геращенко. – Тож є певна ситуація, що потрібно підвищувати рівень зарплати поліцейським".

Loading...

Читайте також:  Мінімальна зарплата 2021: коли і на скільки вона зросте

Геращенко нагадав про раніше опубліковану ним статистику щодо порівняння зарплат, які за рік отримують співробітники різних правоохоронних органів, і зазначив, що зарплатня поліцейського за рік і зарплатня співробітника НАБУ за рік різняться у 5-6 разів.

Але справи, які розплутують поліцейські, за словами заступника міністра, бувають не менш складні і не менш нагальні і важливі, ніж у співробітників НАБУ. За словами Геращенка, реформи мають відбуватися не лише у поліції. Вони мають паралельно зі змінами у поліцейській системі проходити і в прокуратурі, і в судовій системі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0