Визначено компанію, яка виконуватиме передпроєктні роботи по будівництву аеродрому на Закарпатті

Економіка  18 січня 2021 року, 14:36 1443

Згідно з інформацією в системі "Прозорро", переможцем тендеру на виконання передпроєктних робіт будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум "Ленд Буд Проект ЮА", з розміром статутного капіталу в 50 тисяч гривень.

Як зазначив Голова Державного агенства інфраструктурних проєктів України Кирило Хом’яков, на цій закупівлі вдалося заощадити 780 тис. грн державних коштів. Очікувана вартість робіт була 5 млн грн, переможець виконає роботи за 4 млн 220 тис грн. Найближчим часом буде укладено відповідний договір. Загалом участь в аукціоні взяли 7 компаній.

Читайте також:  Новий аеропорт на Закарпатті будуватимуть або в Мукачеві, або у селі Середнє

Завдяки передпроєктним роботам буде визначено місце розташування аеродрому нового аеропорту на Закарпатті. Наразі розглядається дві локації: Середнє та Мукачево. Передпроєктні роботи триватимуть до 3 місяців.

Після визначення остаточного місця розташування злітно-посадкової смуги розпочнеться виконання робіт з розробки проєктної документації. На ці роботи уряд затвердив 30 млн грн. Будівництво аеродрому на Закарпатті займе орієнтовно до трьох років.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0