Все про зарплати у 2021 році: хто і скільки буде отримувати

Економіка  20 січня 2021 року, 15:07 5837

Мінімальна зарплата 2021 із 1 січня становить 6 тисяч гривень. Наступний етап підвищення запланований на липень. Саме з 1 липня мінімалка зросте до 6500 гривень.

Зарплати бюджетників зростуть

Зарплати працівників бюджетних установ підвищить на 20%. Пов’язане це зі зростанням мінімалки з 1 січня. Водночас у кінці року, з 1 грудня, зарплати бюджетників зростуть ще на 8,3%. Таким чином, у сумі на кінець року бюджетники отримуватимуть на 28% більше.

Такі розрахунки були схвалені на засіданні Кабміну 20 січня.

Читайте також:  Мінімальна зарплата 2021: коли і на скільки вона зросте

Якщо брати у конкретних розрахунках, то з початку року посадові оклади працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери становитимуть 2 670 гривень. А вже з 1 грудня 2021 року – 2 893 гривні.

Зарплата вчителя 2021

У своєму телеграм-каналі прем’єр Денис Шмигаль 20 січня зазначив, що зарплати вчителів зростуть на 20% вже в перший місяць року. За його словами, Уряд затвердив нову тарифну сітку для розрахунку зарплат працівникам бюджетних установ.

Прем’єр-міністр України переконує, ще таке підвищення «абсолютно прораховано та забезпечено відповідними фінансами».

Якщо бути точними, Кабінет Міністрів України виділив цього року на зарплати вчителям майже 100 млрд грн.

Зарплати медиків

Крім підвищення зарплат учителів, за словами Прем’єр-міністра, Уряд також заклав кошти для підвищення виплат медикам на 30% цього року.

Читайте також:  Що зміниться у січні: подорожчання комуналки, нові податки та мінімалка

Пенсія 2021 – якою буде індексація

«Також цьогоріч відбудеться індексація пенсій, закладені кошти для додаткових виплат пенсіонерам старшим за 75 років. Збільшуються виплати по інвалідності, виплати на дітей, позбавлених батьківського піклування, виплати чорнобильцям. І це надзвичайно важливо, щоб держава максимально підтримувала вразливі верстви населення та тих, хто цього дійсно потребує», – підкреслив Денис Шмигаль.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ганна 20.01.2021, 17:08
А людям ,які мають 42 роки стажу ,коли підвищуватимуть?