Українцям тричі завищили суми в платіжках за газ, – ЗМІ

Економіка  27 лютого 2021 року, 08:29 4031

Українцям заднім числом збільшили суми в платіжках через "температурні коефіцієнти". Перший раз – у тарифі на розподіл, другий раз – на цей же обсяг в оплаті за сам газ.

А втретє "температурні коефіцієнти" нараховувалися автоматично самими газовими лічильниками, які мають термокомпенсацію або так зване "директивне приведення" до стандартних умов.

"Люди не лише не розуміють, за що їм нараховували додаткові об’єми більше двох років. Частина споживачів виявляє, що їм ці додаткові обсяги нараховували тричі! І все це під видом "приведення до стандартних умов", – йдеться в матеріалі видання "ГазПравда".

Українцям тричі завищили суми в платіжках за газ

Українцям тричі завищили суми в платіжках за газ

Читайте також:  Відомо, якою буде ціна на газ у березні

Щоб не заплатити зайвого, варто перевірити, чи встановлений у вас лічильник із термокомпенсацією або з "директивним приведенням" до стандартних умов. Якщо так – ви маєте право вимагати від облгазу компенсації переплат.

Якщо на лічильнику є позначки – "Тб=0 оС" чи "Тб=15 оС", або біля типорозміру є буква "Т", то ви власник такого лічильника. Якщо виявите, що маєте такого лічильника, перевірте свій особистий кабінет на сайті вашого облгазу. Там має бути такий запис "Лічильник з елементами температурної компенсації" або подібний.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іван 27.02.2021, 13:27
Суки газовики, є ще божий суд на іх сімі.