Допомогу при народженні дитини пропонують збільшити: названо нову суму

Економіка  15 березня 2021 року, 11:08 11104

Раді пропонують збільшити розмір матеріальної допомоги при народженні першої дитини. З 2014 року вона в рази впала у доларовому еквіваленті.

Про це повідомив голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев на своїй сторінці в Facebook.

Нардеп зазначив, що з 2021 року державний бюджет отримав на 1 млрд гривень акцизного податку більше завдяки діям податкової та фіскальної служб, які продовжують боротьбу з ринком фальсифікату.

Читайте також:  Хто не зможе оформити субсидію: роз’яснення

«За нашими підрахунками це дозволить наповнити бюджет країни більш ніж на 10 млрд гривень щорічно. Цих коштів вистачить на найважливіше, на мою думку, питання – збільшення допомоги при народженні дитини», – підкреслив голова комітету.

Він звернув увагу, що з 2014 року не змінювалася сума виплат батькам за народження першої дитини. У національній валюті вона становить 41 280 гривень, однак у доларовому еквіваленті знизилася із 2612 до 1490 доларів. 

"Виплати допомоги при народженні дитини мають бути підвищені. Ми пропонуємо почати процес з встановлення таких сум виплат: 50 тис. гривень – при народженні першої дитини, 100 тис. гривень – при народженні другої та 150 тис. при народженні третьої та кожної наступної дитини", – розповів нардеп.

При таких розмірах матеріальної допомоги до відповідного фонду необхідно щорічно вкладати 11,5 млрд гривень, які, за словами Гетманцева, будуть надходити шляхом процесу виведення ринку алкоголю з тіні.

Він також додав, що має намір подати дану законодавчу ініціативу до проєкту державного бюджету на 2022 рік.

Джерело: СІД
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Еган 15.03.2021, 11:35
Так,циганва напружилася, і нараз піде плани по надходженню баронові бабла виконувати