Заробітчанам нагадали, що вони мають заплатити податки в бюджет України: скільки і коли

Економіка  18 березня 2021 року, 15:09 58294

Заробітчани зобов’язані платити податки в бюджет України. Для цього необхідно в податковій за місцем реєстрації заповнити декларацію. Ставка для тих країн, з якими підписано міждержавну угоду, становить різницю між 19,5% і місцевим податком.

Як розповів генеральний директор Baker Tilly Ukraine Олександр Почкун, доходи заробітчан оподатковуються за особливими правилами.

Читайте також:  Заробітчан змусять платити податки: кому, скільки і як доведеться віддати

Якщо українець працює в країні, з якою підписано спеціальну угоду, то після приїзду в Україну потрібно заповнити декларацію і компенсувати тільки податкову ставку. Наприклад, у Болгарії прибутковий податок становить 10%. Якщо з нею підписано спеціальну угоду, то в Україні потрібно буде доплатити податок у розмірі 9,5% (в Україні прибутковий податок із військовим збором становить 19,5%).

Ті заробітчани, які отримують дохід нелегально, змушені будуть платити податок в Україні за повною ставкою. Щоправда, багато трудових мігрантів не платять податки ані в тій країні, в якій заробляють гроші, ані за місцем реєстрації. Також важливо зазначити, що сплачені в бюджет податки – гроші на зарплати медикам, на утримання шкіл, на ремонт доріг тощо.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 74
Елена Андрущенко 13.04.2021, 11:03
сказать нечего, не от хорошей жизни едут на заработки, а государству еще и податок плати, козлы , мы не видим друг друга пол полгода и больше, дети растут без отца, концы с концами сводим, а им все мало , давай еще
Українець 24.03.2021, 18:16
Який нах.й податок! Ти пі.ер один з другим - ті, що закон прийняли і Ти баран що піз..ш про мільйонерів - заробітчан!!! Поїдь Х..Ю попробуй! Попробуй як то три-п'ять місяць бути на чужині, не бачити дружини, дітей, батька й мати. Це перше! По- друге! Тобі в чому Держава допомогла? Видала може закордонний паспорт безкоштовно??? Допомогла у пошуку роботи??? Може оплатила проїзд і поліс страхування??? Ви С..КА кировніки ЙО..НІ вас ху....ти вже пора!!!
Серж 23.03.2021, 08:57
Сволочі коли ви нажеретесь, все тягните і тягните з того народу, роботи не даєте, все закриваєте, всі державні структури до банкрутства доводите щоб потім за копійки викупили олігархи, скільки вже можна знущатися з людей. Вони платять податки, на кожному купленому у ваших магазинах, на ваших заправках, комуналки оплачують відповідно, ліки купують у ваших же аптеках, в яких ціни захмарні, лікарям платять по десять раз, бо в нас медицина безкоштовна, а що ви людям дали за їх же податки, зарплати і пенсії тільки для себе, для тієї шантрапи яка вас захищає, ще раз кажу, що ви для людей зробили, корупцію яку люди повинні оплачувати, сволочі, у вас совісті ні грама, все мало вам, ніяк не нажеретесь. Коли ж вас стріляти почнуть, чи привселюдно страчуватимуть. Бридко аж читати всі ваші закони, нічого людям не зробили, ні автобуса нормального, ні роботи, ні лікування, а тепер і навчання не зрозуміло яке, націю затуплюєте, як не алкоголем і сигаретами, то наркотою чи канабісом. Не буде так життя ніякого, поки люди не перестріляють вас і не змінять всю владу докорінно, поки корупція процвітає і олігархи вами керують, доти не буде ні миру ні спокійного життя, ні для нас, ні для наших дітей....
Володимир 22.03.2021, 11:25
На ремонт шкіл.... Утримання доріг......
Олег Николаевич 20.03.2021, 17:38
Оце молодці,а то розумієте вони полуниці збирають у поляків і мільйони гребуть,хати будують,джіпи їздять їхні усюди, потрібно взагалі хочаб 50% відбирати,а то вже зажерлися ті остербайтери вдоску,подивіться скільки їх в Києві тільки на будівництві працює,а бачили які автівки біля будмайданчиків стоять ?не менше 20 тисяч $ кожна,тепер уявіть що вони мають за кордоном,і ніхто їх не контролює,тепер усе ,нехай тепер за їхні кошти будують євродороги,а то мені вже набридло по ямакам скакати.
Яна 20.03.2021, 13:51
Наша країна не перестає дивувати, а ще більше дивують деякі люди, які думають, що заробітчани купаються в щасті. Як можна звинувачувати людину в тому, що вона, покидаючи свою сім‘ю, не бачачи своїх дітей, заробляє ту копійочку і просто хоче жити як нормальні люди. З чого ви взяли, що саме заробітчани - це ті люди, в яких забагато коштів? Можливо варто переглянути зарплату для депутатів для початку? Ви хочете вимагати від людей, щоб вони платили податки? А чим країна допомогла тій людині, яка йде на заробітки? Можливо в оплаті за дорогу? Чи в оформленні візи? І так здирають останні копійки, зарплати і пенсії не відповідать життєвим потребам, вся зарплата - це для сплати комунальних послуг, а з пенсією опалення взимку це - розкіш, яку дуже мало хто може собі дозволити.
Марія 20.03.2021, 06:28
Хаха! Гроші на зарплату медикам? Гроші на гарне життя наших олігархів. Все роблять щоб в Україну не хотілося повертатися
Руслан 20.03.2021, 01:56
Якщо заробітчанин за рік заробив 200000-300000 грн. і купляє в Україні продукти будівельні матеріали сплачує комунальні- то він ще більше сплачує непрямого податку ніж той ,що працює в Україні!!! А якщо не заплатили чи якісь інші проблеми , то чим мені податкова наша допоможе за кордоном?!?
Володимир 20.03.2021, 00:22
Хай спочатку кожен з ідеологів оподаткування заробітчан сам спробує хоча б 3 місяці , того життя заробітчанського, а то вже обнагліли , упирі прокляті, щоб ви і всі ваші нащадки до 7 покоління були в заробітках до скону! Бо люди котрі їдуть на заробітки, врятували і рятують нашу країну, так само як і воїни на Сходіному фронті з 2014 , то заробітчани ще з 1997-2021рр.
Не москаль 19.03.2021, 23:54
Я готови хоч сьогодні працювати на рідній землі, але ле її взяти? Кредит під 50% річних? Дати пару десятків тисяч зелених за різні дозволи на ведення господарства? Платити продажним чинушам за покровительство? Відбиватись від рейдерів? Переживати щоб не застрелили конкуренти? Ні дякую! Краще нехай цим займаються ті, що з піною на роті зараз вчать Неньку любити.
Не москаль 19.03.2021, 23:46
А може краще оподатковувати тих хто вивозить гроші за кордон, а не тих, що забезпечують притік валюти? Наприклад різних оффшорників типу зеленого і пороха, тих туристів які тратять зароблене в Україні на турках і єгиптах, а також любителів Ali express, які мільярди зливають потенційному загарбнику. Чому горепатріоти не допомагають неньці купуючи нашу техніку, одяг ітд, а готові сосати місяцями за американський айфон?
Степан 19.03.2021, 23:12
19.03.2021, 22:11 Люди добрі які медики,які дороги?????? Потрібні кошти на оборону Неньки України від агресора,потрібно зробити реквізицію частини майна і коштів тих остербайтерів які працюють за кордоном і підіймають економіки інших країн,а то ми скоро побачимо російського солдата у львові!Слава нації!
Олег Николаевич 19.03.2021, 23:09
Оце молодці,а то розумієте вони полуниці збирають у поляків і мільйони гребуть,хати будують,джіпи їздять їхні усюди, потрібно взагалі хочаб 50% відбирати,а то вже зажерлися ті остербайтери вдоску,подивіться скільки їх в Києві тільки на будівництві працює,а бачили які автівки біля будмайданчиків стоять ?не менше 20 тисяч $ кожна,тепер уявіть що вони мають за кордоном,і ніхто їх не контролює,тепер усе ,нехай тепер за їхні кошти будують євродороги,а то мені вже набридло по ямакам скакати.
Алекандр 19.03.2021, 23:03
Сочи х..й у пьяного ёжика, гандон ти штопаний, підерас, ти поїдь за кордон пороби як ми тут і побачим чи ти захочеш платити чи ні. Не крадіть то буде і на лікарям на зарплату і на дорогу і на все інше.
Іос 19.03.2021, 22:55
Податки на зарплату продажним суддям і депутатам хрін вам
Віка 19.03.2021, 22:35
То лише дебіл може написати що заробітчани гребуть міліони, Тай ще зрадістю лишають сім'ї щоб заробити. Кому податки платити? За що? За те що там мучаться, та повинні дати обжирілим мафіозі (які звуться державними службовцями) є....ти їх треба в жопу бо походу мозги у них там.
Віталій 19.03.2021, 22:28
Підараси. На які ви нахххх школи даєте? Кончена країна через кончених підарасів з верховної ради. Коли ви вже бл..... нажеретися. Х...й вам в жо....у щоб голова не шаталася
Вася 19.03.2021, 22:27
Л
Людмила 19.03.2021, 22:12
Хрен вам а не податок....Не хай платять депутати податок ,що їздять за кордон віддихати за людські кошти....
Степан 19.03.2021, 22:11
Люди добрі які медики,які дороги?????? Потрібні кошти на оборону Неньки України від агресора,потрібно зробити реквізицію частини майна і коштів тих буржуїв які працюють на інші єкономіки світу,а то ми скоро побачимо російського солдата у львові!Слава нації!
Олег Николаевич 19.03.2021, 22:04
Оце молодці,а то розумієте вони полуниці збирають у поляків і мільйони гребуть,хати будують,джіпи їздять їхні усюди, потрібно взагалі хочаб 50% відбирати,а то вже зажерлися ті остербайтери вдоску,подивіться скільки їх в Києві тільки на будівництві працює,а бачили які автівки біля будмайданчиків стоять ?не менше 20 тисяч $ кожна,тепер уявіть що вони мають за кордоном,і ніхто їх не контролює,тепер усе ,нехай тепер за їхні кошти будують євродороги,а то мені вже набридло по ямакам скакати.
Євген 19.03.2021, 21:59
Пішли вони нахрен Зробіть нормаль заробіток тоді люди небудуть віїжать з країни Щоб ви получали 10к в місяць тоді ви і знали я прокормить сім'ю на ці гроші шо даже і нехватає
Ольга 19.03.2021, 21:46
Світлана дуже гарно хтось написав знизу,хто вас заставляє їхати за бугор,обробляйте землю щоб ми не купували овочі у Єгипті і Китаю, піднімайте економікиу України а не Польщі
Світлана 19.03.2021, 21:39
☝️☝️☝️Який порядокТобто ці мразі голодухою вигнали роботяг з країни, а зараз хочуть ще й змусити платити за те, чим заробітчани не користуються? За дороги податок в ціні на пальне, за все решту в пдв і акцизах. Медициною заробітчани не користуються, бо лікуються за кордоном або в приватників, охорону правв і свобод мусора не забезпечують. За що платити? Доповню: а хтомішає вам лікарям та іншим їхати і заробляти міліони не бачити сім'ю місяцями нелосипати жити по 4 людини в кімнаті їхати і дорозі по півтори тисячі км врахувати по 12 год як проклятий щоб сім'я не голодувала дома Це ще заробітчанам мають суки всі владні платити що без їх допомоги своїми силами живуть і моральну компенсацію що я і тисячі таких як я, покидаю дитину сім'ю батьків і їду незнаючи, що мене там чекає ... І за валюту яку ми привозимо тратимо в Україні платять ФОП податки крапка. Я не збираюся платити на утримання недієздатної корупційної системи яка особисто мені і моїм сім'ї не дала нічого і ніхто мене не примусить а якщо спробують буду то я подам до європейського суду!!!
Борис 19.03.2021, 21:38
За даними ООН 2/3 населення України живе за межею бідності,а інша третина жирує ,і хто ці люди як ви думаєте? А це шановні ті жирові маси які працюють у польських шляхтичів,які їм платять шалені гроші,от нехай діляться тепер,а то бідна наша ненька Україна у єгиптян купує картоплю і часник у Китаї, нехай повертаються на батьківщину і вирощують це все,
Олег Николаевич 19.03.2021, 21:24
Оце молодці,а то розумієте вони полуниці збирають у поляків і мільйони гребуть,хати будують,джіпи їздять їхні усюди, потрібно взагалі хочаб 50% відбирати,а то вже зажерлися ті остербайтери вдоску,подивіться скільки їх в Києві тільки на будівництві працює,а бачили які автівки біля будмайданчиків стоять ?не менше 20 тисяч $ кожна,тепер уявіть що вони мають за кордоном,і ніхто їх не контролює,тепер усе ,нехай тепер за їхні кошти будують євродороги,а то мені вже набридло по ямакам скакати.
Андрій 19.03.2021, 21:22
Люди їдуть гроші заробляти бо в тій рагульській Україні Херсон заробиш і щей плати підерасам?! Хуй їм в гланди!
Михайли 19.03.2021, 21:20
За хотіли депотати щей за рахунок заробітчан собі кармани набити най їдуть і попробують ті заробітки а тоді і будуть закони приймати
Василь Степанович 19.03.2021, 21:07
Ну нарешті, у нас в селі школа в аварійному стані,я радий що її нарешті відремонтують і підвищать мені зарплату,і медикам заодно,і дорогу на решту поладнають,ЗЕ команда молодці,молоді та перспективні,взялися жваво за олігархат і найманців які за бугром мільйони на полуницях в поляків зашибаютть,діло праве роблять,Слава Україні, брати і сестри єднаймося під благословенням нашого президента та Степана Бандери,.Смерть ворогам!!!!
Олег 19.03.2021, 21:06
Поїдь одхеряч! Без сім'ї, без дітей а потім требуй податки.Якби була робота в Україні ніхто не їхав на ті заробітки.У вас совість є???Люди їдуть заробити хоть щось для своєї сім'ї. Щоб вижити в Україні.І не 3000-5000$ як дехто пише, а 20-25тис Гривень.І якщо заплатити ще тут податки то що ж залишаться людям.Хто придумав ці податки це не люди а тварі!!!!!!!
Не москаль 19.03.2021, 21:00
Тобто ці мразі голодухою вигнали роботяг з країни, а зараз хочуть ще й змусити платити за те, чим заробітчани не користуються? За дороги податок в ціні на пальне, за все решту в пдв і акцизах. Медициною заробітчани не користуються, бо лікуються за кордоном або в приватників, охорону правв і свобод мусора не забезпечують. За що платити?
Дістало 19.03.2021, 20:42
Ти гіркота х..єв коли безплатно останній раз когось лікував?
Дістали вже 19.03.2021, 20:39
Я інженер...ху..рю лопатою....на заробітках...купуючи щось я вже сплачую податок.... славний ти лікар тільки вводити податки в 20% треба на тих у кого більше за 6 ноліків 1000000....от може їм не так накладено...
Стьопа 19.03.2021, 20:37
Я би з радістю , поділився грошима , з людьми,аби тих підарасів витягували з депутатьских крісел і на дівали на кіл публічно. І до тих пір поки не прийшли до влади ті хто би робив для народу .
Євген 19.03.2021, 20:29
Я медик,і я лікую,якщо так то добре коли у мене буде хороша зарплатня,думаю людині 20% віддати з 3 чи 5 тисячі долярів,то на них це не вплине кардинально,а мені холодильник буде завантажений,і не буду я переживати за що завтра купити молоко,так що Наш Гарант молодець,Слава нації!!!
Стьпа 19.03.2021, 20:27
Два рази платити податок, та ні в одній країні такого нема. Як люблять народні депутати свій народ. Ви би платили податок з своіх прибутків.А то кого не візьми за сраку , ми бідні,
Герман 19.03.2021, 20:15
Хуй в сраку
Еаген 19.03.2021, 20:11
Гнати з украіни всю нашу влади а ліпше пожизнегно вміх в тюрму аби тим жидаи і шкурам продажним міста небуло в нашій краіні.як Європа скаже так в нас і роблять внас влади нема то євроунія командуе всім...абр ви провалилися з своею Європою в пекло прямо
укр 19.03.2021, 20:07
УРА. Нарешті будуть дороги!
Євген 19.03.2021, 20:05
Подавитеся тварі мало того шо краіну обкрадаете та ші вам податок а ви людей роботою забезпечили....гниди нещасні в гріб з собою думаете взятт ті гроші небуде такого ніколи
Віталік 19.03.2021, 20:03
Треба шукати того під.....ра який просуває цей закон....і докладно йому ...його родичам ..сусідам...розповісти що він займається хер..ньою...
Активіст де факто 19.03.2021, 19:56
Я НЕ ЗРОЗУМІВ ЦЕ ,,ПЄРЄМОГА,, ЧИ ,ЗРАДА,,?
Неля 19.03.2021, 19:50
Каждый народ заслуживает своего правителя. Ф. Ницше
Сергей 19.03.2021, 19:37
Ты посмотри, денег хотят срубит с народа которому нет работы в родной стране!!!! Детей, матерей оставили там, чтобы их прокормить. А они сука пид@расы хотят и на этом заработать!!!! Хуй вам в рот по самые гланды
Інженериця 19.03.2021, 19:37
Як господар наш з вашингтону скаже так і буде,ми колонія,причому легальна,тобто біомаса, так що хто не скаче той москаль,сала україні!
Сєрий 19.03.2021, 19:32
Рука кремля
Валентина 19.03.2021, 19:21
Сволота
Ххх 19.03.2021, 19:17
Я просто хуєю може зразу 50% заробітку вам на карту щоб ви не думали як і ті гроші спиздити . Хуй вам а не податки вкрай охуїли біля того корита.
Ммм 19.03.2021, 18:30
В мене ідея,краше всім українцям скинутись по десять гривень і найняти терористичне угруповання щоб повибивало цю пиздоту,буде урок
Той хто вас грає 19.03.2021, 18:13
Ху...й вам в сраку довжелезний, щоб ротом вийшов , а не податки. Уйо......ща підерас.....и.
Гастарбайтер 19.03.2021, 17:57
Хай зеля разом зі слугами народа та тими олігархами яких наплодив сосе великий х!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!й.
Володимир 19.03.2021, 17:42
Вам МВФ не завжди дає гроші а заробітчани вливають кожен рік в економіку по 13 млрд. доларів !!! Перестануть висилати - гривня посипиться !!! Шановні кровосісі, радуйтеся що взагалі висилають!
Заробітчанка 19.03.2021, 17:30
Нехай самі знесуть усі крадені гроші в державну казну,відбудують заводи,дадуть людям роботу щоб.не їхали на заробітки.І посадити всю верховну.раду разом з президентом на мінімальну зарплату хотіла бачити як воно було з такими цінами і тримати на ком послуги .
Роман 19.03.2021, 16:43
Пропоную тому ху*ви який таке видумав поїхати відх**чити сезон в Польщі на полуницях, а потім приїхати і заплати в казну недодержаві яка його туди випхала 30% того що заробив!!! Так що пішли ви на х*й!!!
Володимир 19.03.2021, 16:38
Чого не пишите що хто має статус резидента в інших країнах відповідно ті ж карти побуту в Польщі - то в Україні не забов'язані платити ніяких податків і це за українськими законами !
Володимир 19.03.2021, 16:34
Я на час перебування за кордоном "безкоштовними" медичними послугами та інфраструктурою України не користувався відповідно ЙДІТЬ ВИ НА Х*Й !!!!
Володимир 19.03.2021, 16:25
А якщо я вже сплатив 30% в іншій країні то Україна поверне мені 11.5% ??
Оля 19.03.2021, 16:24
Я так зрозумів що виділені 100 млрд. на covid ний фонд, 60 млрд. з яких пішло на Велике Крадівництво(Будівництво), рештою мали забезпечити зарплату медика, учителя і тд., Ну і звісно безплатні тести та вакцини. Це недавно було ,рік ще не прийшов ,гроші вже розісрали, по розркадали ,відкатали ну і як любій ненажері яка біля корита, потрібно ще.
Світлана 19.03.2021, 16:16
Ціі депутати майжинь хворі на голову бо розумні б це неговорили ,дайте людям хорошу зарплату в Україні ,а не гайдайте від заробітчан, які так тяжко працюють
Паша 19.03.2021, 15:55
Підараси. Вони від заробітчанів не втікнуть як Яник. Пизда їм буде чорна
Вадим 19.03.2021, 15:54
Думаю 99,9% заробітчан, сміливо посилають наху* депутатів, і їхні такі забаганки. Ху* вам в дупу!
Пахарь 19.03.2021, 15:32
Люди добрі, зрозумійте, коболям, тупицьким, наємам з лещенками та усій чиновницькій пи......братії уже мало сотень тисяч і мільйонів щомісяця, так що президент хоче за ваш рахунок покращити їх становище!
Котя 19.03.2021, 15:31
Біжу аж спотикаюся
Заробідчанин 19.03.2021, 15:24
Сосати
Заробітчанин 19.03.2021, 14:40
Охуїли жуки мордаті
Ііі 19.03.2021, 11:48
Хто придумав хворий на голову банда
Володимир 19.03.2021, 10:49
Ви взагалі з глузду з'їхали? Це держава має платити заробітчанам за те, що вони ввозять валюту в Україну, за те, що їх сім'ї мають за що платити надкосмічні комунальні послуги і завищені в рази товари та продукти.
Виктор 19.03.2021, 08:50
Та пішли нахуй уйобки ) я тут мучусь місяці та ще буду вам платити за це ? Вам мало того що ми з інших країн привозимо до України важко зароблені гроші!! І тратимо в Україні?
Еган 19.03.2021, 01:29
А не хочуть все забирати прямо з банківських рахунків або на границі?.Полумаєш,,нащо людям ті гроші? Тут же тільки чиновникам та суддям треба,а останнім і так добре,кусок хліба можна на мусорці знайти.. Боя,суки кончені!
мкчв 18.03.2021, 22:16
А цікаво якщо в тій країні, де працює людина ставка більша ніж на Україні, то шо, держава буде повертати гроші? Цей задум вже народився мертвим. Ніхто не буде декларувати нічого. Повний абсурд.
Паганель 18.03.2021, 20:11
Х@й вам а не подарки пид@раси
Борисович 18.03.2021, 16:21
казкові довбо... так вони ті кошти що там важкою працею заробили тут на цій недобатькивщині і витрачають!!!
Дєд 18.03.2021, 15:51
СОСАТИ то мало, чиновники один другому мають право ссати і дуплитися у прямому ефірі
Ххххххх 18.03.2021, 15:44
Сосати, а не податки